Skip to content Skip to footer
представляємо нашу компанію

Раді бачити Вас на офіційному сайті Торгового дому Fortorem

Чай – напій не простий. Коли чаювання стає невід’ємною частиною життя, воно поліпшує в людині найкращі якості її особистості та розвиває вміння бачити велике у дрібницях.

Fortorem
Trade House

F
Торговий дім Fortorem – молода та амбітна компанія, яка представляє свою продукцію на території Східної Європи. Ми виробляємо та реалізуємо бренди чаю та кави. Постачальники сировини для нашої продукції – Кенія, Шрі-Ланка, Китай. Також ми маємо розгалужену мережу дистрибуції та надаємо послуги. Таких успіхів ми не змогли б досягти без надійного співробітництва з провідними чайними компаніями світу.

Для своїх колекцій Fortorem використовує перевірену часом продукцію, змінюючи , оновлюючи, модернізуючи склади. Правильно обраний  напрямок розвитку допомагає нам підтримувати тісну співпрацю з найвідомішими у світі виробниками. Це дозволяє активно модернізувати наше виробництво та досягати високих стандартів якості.

ІСТИНІ ТРАДИЦІЇ

Наші чайні колекції надихаються традиціями та класикою і викликають захоплення.

наші можливості

Поєднання якості, асортименту та цінової пропозиції

Перебуваючи у постійному пошуку нового, тестуючи та відбираючи найкращі на, нашу думку, зразки чайних новинок, ми пропонуємо Вам якісний асортимент, який користується попитом. До того ж, Торговий дім Fortorem надає логістичні послуги, стрімко розвиваючи цей напрямок у більшій кількості країн.

Ми не тільки відкриваємо нові склади, а й модернізуємо об’єкти, які є в наявності. Ми будемо раді стати Вашими партнерами та забезпечити Вас вишуканими чайними колекціями.

вишукані сорти чаю з усього світу

Дивіться нашу галерею

Якщо Ви шукаєте надійного постачальника якісного чаю, хочете мати високий і стабільний прибуток – ми будемо раді партнерству з Вами.

бренди

Наша продукція

Наша компанія пропонує широкий асортимент найрізноманітніших сортів чаю на будь-який смак. Чорний, зелений, а також елітні бренди та ароматизовані чаї.

Колекція Fletcher поєднує вишукані сорти чорного, зеленого, трав’яного та фруктового чаю. Усі купажі виконані у традиційному англійському стилі, кожен відрізняється неповторним смаком та винятковим ароматом.

Tea Key – це лінія високоякісного чаю преміум-класу, що містить широкий асортимент чорних, зелених, фруктових та інших ароматизованих напоїв. Усі вони мають насичений, багатогранний смак і аромат, який надають йому натуральні інгредієнти.

Незвичайні поєднання смаків та сортів не залишать байдужими найвибагливіших поціновувачів чаю, яких мало чим можна ще здивувати. Кожен сорт має свій неповторний смак і дарує незабутні відчуття – бадьорість, легкість, безтурботність і просто гарний настрій.