Skip to content Skip to footer

ВІД ПЛАНТАЦІЇ ДО ЧАЙНИКА

Производство чая – это гораздо больше, чем просто срывание листьев и их сушка. Процесс включает в себя ряд этапов, каждый из которых одинаково важен – от сбора листьев до готового продукта.

Виробництво чаю – це набагато більше, ніж просто зривання листя та його сушіння. Процес включає в себе низку етапів, кожен з яких однаково важливий: від першої стадії збирання до готового продукту.

У кожній країні та регіоні існує свій особливий спосіб виробництва чаю. Чаї ручної роботи відрізняються один від одного найбільше, від села до села і від виробника до виробника. Однак існують загальновизнані загальновизнані виробничі процеси, які використовувалися протягом століть. Під час розквіту виробництва чаю в Китаї, Індії, Японії та Кореї виробники чаю працювали цілодобово. Існує дуже коротке вікно для общипування, і після відокремлення від рослини лист починає руйнуватися.

ПРОЦЕС ВИРОБНИЦТВА ЧАЯ

Не всі види чаю проходять однакові етапи виробництва. Деякі мають багато етапів, наприклад, чорний та улун, тоді як інші, такі як жовтий чай, мають мінімальне виробництво. Використовуйте таблицю нижче, щоб знайти певний і дотримуйтеся зліва направо, починаючи з обскубування і просуваючись по різних етапах до завершення.