Skip to content Skip to footer

Англійські традиції чаю – це бездоганна класика, витримана століттями.

Колекція Fletcher поєднує у собі вишукані сорти чорного, зеленого, трав’яного та фруктового чаю. Усі купажі виконані у традиційному англійському стилі, кожен відрізняється неповторним смаком та винятковим ароматом.

Ми надаємо великого значення процесу купажування. Якість продукту постійно контролюється кваліфікованими фахівцями. Наші чайні майстри створюють продукцію на основі королівських рецептів, щоб ви могли скуштувати справжній класичний англійський чай.

Tea Key – це лінія високоякісного чаю преміум-класу, що містить широкий асортимент чорних, зелених, фруктових та інших ароматизованих напоїв. Усі вони мають насичений, багатогранний смак і аромат, який надають йому натуральні інгредієнти.

Завдяки передовим технологіям, творчому підходу та постійним дослідженням і розробкам, Tea Key втілює розкіш та вишуканість найкращих чаїв планети. Безкомпромісний контроль якості дозволяє нам виробляти широкий асортимент високоякісного чаю на найсучасніших виробничих потужностях. Постійні інновації, оригінальне пакування та чайні купажі позиціонують Tea Key як особливий асортимент преміум-класу.

Приголомшливе поєднання класичних сортів чаю з різними ароматами та натуральними добавками – і смак чаю стає настільки насиченим, що оптимізм, легкість, радісний настрій і веселощі сповнюють Вас.

Саме такий ефект надає Sun Way – сонячний, легкий та запашний, який поєднує у собі неймовірні смаки та аромати з незмінно якісними класичними сортами чаю.

Незвичайні поєднання смаків та сортів не залишать байдужими найвибагливіших поціновувачів чаю, яких мало чим можна ще здивувати. Кожен сорт має свій неповторний смак і дарує незабутні відчуття – бадьорість, легкість, безтурботність і просто гарний настрій.