Skip to content Skip to footer

Ваш улюблений сорт – обираємо чай відповідно до характеру

 

Чи знаєте ви, що різні типи людей обирають різні сорти чаю? І не тільки особа визначає, який чай вибирати. Науково доведено, що напій, який ви зазвичай вживаєте, також може впливати на вашу особистість.

Чай або кава?

Ми не хочемо вдаватися в нескінченну суперечку – чай чи кава, тому що насправді можна любити обидва напої та вживати їх щодня. Багато любителів чаю починають свій день з кави і випивають не менше 2-3 чашок з чаєм протягом дня. Але деякі шанувальники кави можуть вирішити назавжди відмовитися від кави і перейти на чай через його численні переваги і менший вміст кофеїну.

Оскільки чай все ще досить новий у західному світі, за винятком кількох західних країн із традиційною культурою чаювання, перехід на чай справді може вимагати зовсім іншого погляду на життя.

Чи дійсно шанувальники чаю так сильно відрізняються від поціновувачів кави? Дослідження свідчать, що так… Дослідження показали, що любителі чаю більш цілеспрямовані, ніж любителі кави, і менш песимістичні і завзяті, ніж шанувальники коли.

Висновок? Шанувальники чаю, як правило, більш зрілі та адаптивні.

Чай та риси характеру

Тип чаю, якому ви надаєте перевагу, може розповісти дещо і про вашу особистість.

 • Зелений чай

Шанувальники цього чаю, піклується про здоров’я, спокійні, рішучі. Зелений чай люблять люди, які ведуть активний спосіб життя, тому що він може допомогти зарядитися енергією та швидше досягти цілей у спортзалі та схудненні.

 • Чорний чай часто вибирають 

Сильні, рішучі шанувальники класичного чорного чаю, можуть знайти його своїм улюбленим сортом. Чорний чай часто обирають зайняті люди, які орієнтовані на досягнення мети, але дбають про своє здоров’я.

 • Ароматизовані суміші

Якщо ви любите дослідити ароматизовані чаї, ви можете бути творчою та відкритою людиною. Ароматизований чай – це не класичний чай. Він грайливий, сучасний і порушує правила, щоб досягти чогось унікального.

 • Білий чай

Шанувальники білого чаю стильні, витончені, піклуються про красу і простоту, а також відрізняються тонким смаком. Вони шукають щось нове та унікальне, красиве та корисне одночасно.

 • Bubble tea

Тип людини з чаєм Bubble tea – стильний, сучасний, піклується про тенденції та любить побалувати себе їжею. Для цього чаю характерні сильні та солодкі смаки.

 • Чай улун

Улун призначений для витончених людей, тих, хто має терпіння, щоб по-справжньому зрозуміти свій чай, і хто не заперечує проти універсальності. Цей вид чаю здивує вас, він має дуже широкий діапазон смаків – від легкого та повітряного до міцного та смаженого, але іноді може стати дуже гірким, якщо його неправильно заварити.

 • Квітковий чай

Квіткові чаї, такі як троянда або лаванда, часто обирають той, хто завжди шукає красу в житті, і той, хто любить побалувати себе. Квіткові чаї уособлюють вишуканість, стиль та індивідуалізм.

 • Ромашковий чай

Ромашковий чай часто обирає той, хто відчуває тривогу, стрес чи занепокоєння. Він не містить кофеїну, дуже легкодоступний і може допомогти вам розслабитися.

 • Чай Пуер

Темний пуер – це один із найдорожчих чаїв у світі. Любителі та колекціонери чаю пуер люблять якість, вишуканість та звертають увагу на деталі. Щоб отримати найкращий пуер і по-справжньому оцінити його, потрібно терпіння та відданість.

 • Чай зі спеціями

Любителі чаю зі спеціями, наприклад, чаю масала-чай, імбирного чаю або інших сумішей зі спеціями, швидше за все, відрізняються теплотою, ентузіазмом та сміливістю.

 • Чай «Англійський сніданок»

Англійський сніданок – це традиція, сила, а також  те, що ви знаєте, що найкраще працює, без необхідності експериментувати. Любителі чаю, які обирають English Breakfast як свій улюблений чай, швидше за все, знають, чого вони хочуть і як вони цього хочуть.

Але є ще дещо.Те, як ви заварюєте та п’єте чай, чи обираєте ви чайні пакетики замість розсипного листового чаю, теж може багато сказати про вашу особистість.

Щоб приготувати ідеальний чай з розсипного листя, потрібно багато зусиль, зосередженості та дотримання правил. Чистий розсипний чай може бути вибором інтровертів, яким подобається бути на самоті.

З іншого боку, холодний чай, чай з бульбашками та чай зі спеціями можуть бути улюбленим напоєм товариських та комунікабельних любителів чаю.

Шанувальники, які віддають перевагу розсипному листовому чаю, а не пакетованому, як правило, відкриті, наполегливі та готові до змін. Вони прагнуть досліджувати зовнішній світ та світ чаю, знаходити красу та насолоджуватися життям