Skip to content Skip to footer

Схуднення із застосуванням чаю

Red Tea Detox – це абсолютно нова програма очищення, яка виводить токсини з організму і швидко та безпечно дозволяє скидати кілограми. Книга Ліз Суонн Міллер, творця The Red Tea Detox, є шестиразовим бестселером. Це автор із більш ніж 10-річним досвідом роботи як практикуючий натуропат.

Програма ґрунтується на більш ніж десятирічних дослідженнях, що охоплюють понад 500 медичних досліджень, а також на реальних випробуваннях, які тривали майже 3 роки. Ця програма дала результати і відкрила унікальний рецепт властивостей чаю, що бадьорить, який є основою програми. Важливо те, що інгредієнти, необхідні для програми, настільки поширені, що їх можна знайти практично у будь-якому магазині.

Поширена помилка, тих хто сидить на дієті – вони не беруть до уваги те, що вони п’ють. Суть полягає в тому, що та рідина, яку ви споживаєте, може мати більший вплив на вашу талію і ваше здоров’я, ніж продукти, які ви їсте.

Безумовно, це означає, що для того, хто сидить на дієті, більше не можна вживати ніяких газованих напоїв чи алкоголю… А як бути із зеленим та чорним чаєм? Чи корисні ці чаї для схуднення або вони можуть викликати у вас небажану вагу?

Відповідь може вас здивувати. Більшість людей думає, що зелений чай зокрема, може допомогти вам скинути вагу, а не набрати його… Але, як виявилося, це не обов’язково так. Декілька досліджень показали, що зелений чай не впливає на втрату ваги. Наприклад, дослідження, опубліковане в Європейському журналі клінічного харчування у 2009 р., показало, що екстракт зеленого чаю не впливає на швидкість метаболізму у спокої.

Проведені дослідження зеленого чаю показали, що зелений чай може дати лише невелику статистично незначну втрату ваги при надмірній вазі або ожирінні. В огляді також зазначається, що регулярне вживання зеленого чаю не може допомогти людям скинути вагу. На додаток до цих невтішних висновків може бути ще одна проблема: якщо ви кладете цукор у свій зелений чай, він може стати джерелом додаткових калорій, які ви не враховуєте. На думку експертів, деякі люди, які часто п’ють чай, можуть споживати до 300 калорій або більше на день із цукру.

А як бути з чорним чаєм? Чорний чай насправді «смажений зелений чай», і він сповнений кофеїну, як і звичайний зелений чай. Вживання занадто великої кількості кофеїну може викликати прискорене серцебиття, нудоту, блювоту та відчуття тривожності. Якщо ви п’єте зелений чи чорний чай без кофеїну, процес декофеїнізації руйнує більшу частину натуральних інгредієнтів, істотно зменшуючи користь чаю. Краще пити натуральний чай.

До чорного чаю часто додають молоко. Це уповільнює швидкість всмоктування цінних антиоксидантів та поліфенолів. При цьому знежирене молоко уповільнює цей процес значно більшою мірою, ніж незбиране молоко.

Отже, якщо зелений і чорний чай не підходять для схуднення, що слід пити тим, хто дотримується відповідної дієти? Відповідь було знайдено у джунглях Африки, де мешкали кенійські племена. Вони п’ють червоний чай, щоб позбутися відчуття голоду, поки вони полюють на наступну їжу.

Червоний чай не тільки позбавляє відчуття голоду, але й сприяє спалюванню жиру, надає бадьорості не пропонуючи кофеїн. Червоний чай не містить кофеїну та є ідеальним напоєм для здоров’я. Він освіжаючий та смачний, його можна вживати як гарячим, так і замороженим, також допомагає виводити токсини, знижує рівень гормонів, що накопичують жир, і сприяє виробництву жироспалюючих гормонів. І все це на фоні природного зниження стресу та з балансуванні інсуліну.

Червоний чай – найкращий стимулятор обміну речовин, що спалює жир і відновлює енергію. Натуропати витратили роки на вивчення переваг та побічних ефектів від червоного чаю. Кожен із 5 унікальних інгредієнтів, що входять до складу червоного чаю. Саме ці інгредієнти, які можна знайти у місцевому супермаркеті, працюючи разом, роблять цей напій корисним. Але цих інгредієнтів немає ні у зеленому, ні у чорному чаї.

Червоний чай не містить кофеїну, підходить для веганів та вегетаріанців, не містить молочних продуктів, глютену та цукру.

Інгредієнти червоного чаю – це чудова альтернатива кофеїну. Напій знімає напругу, тремтіння, тому «змивання жиру геть» є безпечним і швидким. Червоний чай також не містить жирів та вуглеводів. Має смак м’який та трохи солодкуватий.

Ще один факт про червоний чай – у ньому немає щавлевої кислоти, тому немає ризику отримати камені в нирках. Він також має дуже низький рівень таніну. Відмінною рисою червоного чаю є те, що він наповнений потужними антиоксидантами, які борються з окисним ушкодженням, спричиненим токсинами у організмі. Науково доведено, що вони мають антибактеріальну, протипаразитарну та противірусну дію для підвищення імунітету.

Вживання смачного червоного чаю не тільки «припиняє почуття голоду», але й може виправити шкоду, заподіяну токсинами, накопиченими у ваших жирових клітинах. Тому дієта на червоному чаї може стати проривом для багатьох людей, які докладали багато зусиль, щоб втратити жир. Це смачний чай, який не вимагає візитів до лікаря та лекцій про схуднення, жодних дорогих таблеток, жодного голодування та інтенсивних тренувань. Він допомагає позбутися шкідливого жиру, працюючи з вашим тілом як природний жироспалюючий метаболіт, і робить все це без будь-яких неприємних відчуттів або мук голоду.

Система Red Tea Detox розблоковує всі етапи схуднення, тому вона зі 100% гарантією допоможе спалити жир та скинути стільки ваги, скільки ви хочете. Детокс із червоним чаєм має кілька переваг для здоров’я, таких як:

  • Запобігає зростанню жирових клітин
  • Стабілізує рівень цукру в крові
  • Допомагає зняти стрес
  • Знижує рівень шкідливого холестерину
  • Позбавляє від внутрішніх та зовнішніх токсинів
  • Має антиоксидантні властивості
  • Зменшує потяг до їжі та апетит.
  • Покращує кровообіг